LINKS

Micheline & Band
Micheline www.michelinemusic.com
Guus Westdorp www.pianuus.nl
Buiksloterkerk www.buiksloterkerk.nl

Locaties
Buiksloterkerk www.buiksloterkerk.nl
Helen's www.helensnyc.com
Joe's pub www.joespub.com
The Red Hat www.redhatbistro.com

Links van vroeger
Jacques Brel www.jacquesbrel.be
Marlene Dietrich www.marlene.com
Ramses Shaffy www.ramses.nl
Eartha Kitt www.earthakitt.com
Charles Aznavour www.c-aznavour.com
Edith Piaf www.edith-piaf.com
Frank Sinatra www.franksinatra.com

Foto's
De foto's op deze site zijn gemaakt door:
Bianca Stremmelaar www.vitabianca.com
Antonio di Maggio
Nigel Gordon www.nigelgordonfilms.com
Shannon Greer www.shannongreer.com
Marie BieBuyck
Darpan
Anonieme fotograaf

 
Muziek & Theater
Nederlandse songteksten www.musicfrom.nl
Informatie Nederlandse artiesten www.liedkunst.nl
Cabaret archief www.cabaret.nl


Wilt u op de hoogte blijven van de voorstellingen van Podiumfruit? Schrijf u dan in op de Podiumfruit mailinglijst via deze e-mail.
 

Home | Programma | Links | Contact | B&B

Info: info@podiumfruit.com
2014 PodiumFruit

design: www.webfruitdesign.com